Peter Hiort-Lorenzen 10 stolar modell "Campus"

Peter Hiort-Lorenzen 10 stolar modell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR, 10 st, Modell "Campus", design Johannes Foersom o Peter Hiort-Lorenzen för Lammhults, 2000-tal, björk, benställningar i lackat aluminium, sitthöjd ca 45 cm

Bruksslitage, repor

537554

2018-04-28