Leksaker blandat

Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat
Leksaker blandat

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LEKSAKER, 1930-50-tal, 14 Elastolin indianer, 7 flygplan, bl.a Wiking, Schuco bordsbil i fabriksförpackning (boll saknas)

Skador

537580

2018-04-21