Cigarettetuier dosa i silver

Cigarettetuier dosa i silver
Cigarettetuier dosa i silver
Cigarettetuier dosa i silver
Cigarettetuier dosa i silver
Cigarettetuier dosa i silver
Cigarettetuier dosa i silver
Cigarettetuier dosa i silver
Cigarettetuier dosa i silver
Cigarettetuier dosa i silver
Cigarettetuier dosa i silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CIGARETTETUIER, 2 st, 1900-tal, DOSA, silver, 1800-tal, invändigt förgyllda, längd 8-11,5 cm, totalvikt ca 320 g

Bruksslitage, cigarettetuier med gravyr

537586

2018-04-22