Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JONAS BOHLIN & THOMAS SANDELL, "Snö J8", byrå, Asplund, bemålad MDF på sockel utav massiv björk, höjd ca 109 cm, ca 31x42 cm
Ställvis färgskador och krackeleringar
537604
2018-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här