Asplund byrå

Asplund byrå
Asplund byrå
Asplund byrå
Asplund byrå
Asplund byrå
Asplund byrå
Asplund byrå
Asplund byrå

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JONAS BOHLIN & THOMAS SANDELL, "Snö J8", byrå, Asplund, bemålad MDF på sockel utav massiv björk, höjd ca 109 cm, ca 31x42 cm

Ställvis färgskador och krackeleringar

537604

2018-04-22