Maria Grazia Rosin,"Vetril", karaffer, 2 st.
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MARIA GRAZIA ROSIN, "Vetril", karaffer med proppar, 2 st., Italien 1993, unika, polykrom glasmassa, blåsta av glasmäsmästare Pino Sifuoretto, signerade Maria Grazia Rosin 93, höjd 36 cm
För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se
en propp med lagning
537644
2018-05-08