Maria Grazia Rosin,"Vetril", karaffer, 2 st.

Maria Grazia Rosin,
Maria Grazia Rosin,
Maria Grazia Rosin,
Maria Grazia Rosin,
Maria Grazia Rosin,
Maria Grazia Rosin,
Maria Grazia Rosin,
Maria Grazia Rosin,
Maria Grazia Rosin,
Maria Grazia Rosin,

Klubbat för:

3 800 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

MARIA GRAZIA ROSIN, "Vetril", karaffer med proppar, 2 st., Italien 1993, unika, polykrom glasmassa, blåsta av glasmäsmästare Pino Sifuoretto, signerade Maria Grazia Rosin 93, höjd 36 cm

För konditionsrapport kontakta ulrika.ruding@auktionsverket.se

Kuntoraportti

en propp med lagning

537644

Päivämäärä:

2018-05-08