Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FAT, 1800-talet, 6 st, Sydeuropa, fajans, dekor av bl.a. fågel, blommor, diameter 24-36 cm
Lagningar, sprickor, nagg
537656
2018-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här