Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ERICH KIPS (1869-1945): Fartyg på öppet hav, olja på pannå, signerad Kips och daterad -35, 26,5 x 34 cm
Rispa i pannån
537658
2018-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här