Skåp design Carl Malmsten

Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten
Skåp design Carl Malmsten

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, skåp, ek, räfflade dörrar med bakomvarande hyllor och schatull, benställning, höjd ca 1112, ca 144x41 cm

Bruksslitage, fläckar, repor. Nyckel medföljer

537685

2018-04-22