GAD skrivbord Ala

GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala
GAD skrivbord Ala

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GAD, skrivbord, Ala, samtida, formgivet av Kristian Eriksson, underrede i såpad björk, skiva i gotländsk kalksten, låda, höjd 73, 100 x 50 cm

Bruksslitage, skivan med hörnnagg

537696

2018-04-22