Matservis Limoges
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LIMOGES, matservis, 62 dlr, porslin,bestående av: 29 mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 9 förrätt/efterrättallrikar,4 assietter, 3 uppläggningsfat, 2 karotter med lock, såsskål
Enstaka mindre nagg, bruksslitage
537701
2018-04-22