Matservis Limoges

Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges
Matservis Limoges

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LIMOGES, matservis, 62 dlr, porslin,bestående av: 29 mattallrikar, 14 djupa tallrikar, 9 förrätt/efterrättallrikar,4 assietter, 3 uppläggningsfat, 2 karotter med lock, såsskål

Enstaka mindre nagg, bruksslitage

537701

2018-04-22