Tennföremål

Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål
Tennföremål

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TVÄTTSERVIS 2 dlr., BÄGARE, KANDELABER, tenn, 1900-tal, kandelaber stämplad Santesson, efter Ferdinan Boberg, kandelaberns höjd 32,5, fatets längd ca 37 cm

Slitage

537702

2018-04-22