Klubbat för:
22 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
PRAKTURNA, empire, 1800-talets första hälft, porslin, landskapsmotiv med vagn dragen av oxar, beslag i förgylld brons, höjd 70 cm
Avslag
537704
2018-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här