Urna Empire

Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire
Urna Empire

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PRAKTURNA, empire, 1800-talets första hälft, porslin, landskapsmotiv med vagn dragen av oxar, beslag i förgylld brons, höjd 70 cm

Avslag

537704

2018-04-22