Lastbilar Tekno

Lastbilar Tekno
Lastbilar Tekno
Lastbilar Tekno
Lastbilar Tekno
Lastbilar Tekno
Lastbilar Tekno
Lastbilar Tekno
Lastbilar Tekno

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

TEKNO, lastbilar, 2 st., Volvo, Gullfiber, modell 455, längd 15 cm

Smärre slitage, repor, gullfiber saknas, kartonger saknas

537717

2018-05-03