Klubbat för:
1 300 SEK
1 500 SEK
TEKNO, lastbilar, 2 st., Volvo, Gullfiber, modell 455, längd 15 cm
Smärre slitage, repor, gullfiber saknas, kartonger saknas
537717
2018-05-03