Matsalsgrupp Room

Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room
Matsalsgrupp Room

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATSALSGRUPP, 9 dlr, Room, 1900-talets senare del, körsbår, bestående av matbord, 3 iläggskivor med sarg, körsbär, 6+2 stolar med stoppad rygg och sits, klädd i textil, bordets höjd ca 75, diameter 120, skivor 50 cm vardera, total längd 270 cm, stolarnas sitthöjd ca 47 cm

Utskador, sliten klädsel, en stol saknar stoppning i rygg

537721

2018-04-22