Tåganläggning Märklin
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1950-60-tal, bestående av disellok 3021, rälsbuss 3016/4018, ånglok Da 800, 2 st sovvagnar 346/3j, kranvagn 4611, öppen godsvagn 4502, personvagn 346/1, resturangvagn 346/2, godsvagn 346/4, godsvagn 306, 2 "Shell" tankvagnar, ca 68 rälsbitar, 7 växlar, 2 ställputtar, signal, transformator, vagnar och lok övervägande i fabriksförpackningar,
Skador, funktioner ej provade
537732
2018-04-22