Alf Wallander, urna med lock

Alf Wallander, urna med lock
Alf Wallander, urna med lock
Alf Wallander, urna med lock
Alf Wallander, urna med lock
Alf Wallander, urna med lock
Alf Wallander, urna med lock
Alf Wallander, urna med lock
Alf Wallander, urna med lock
Alf Wallander, urna med lock
Alf Wallander, urna med lock

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF WALLANDER, urna med lock, jugend, Rörstrand, märkt Dessin Alf Wallander, balusterformad, handmålad dekor i underglasyrblått, höjd (inkl locket) ca 47 cm

Lock med mycket dålig passform samt nagg, krackeleringar

537812

2018-04-22