Brio cykelhäst

Brio cykelhäst
Brio cykelhäst
Brio cykelhäst
Brio cykelhäst
Brio cykelhäst
Brio cykelhäst

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

BRIO, cykelhäst, 1930-tal, bemålat trä, sitthöjd ca 45 cm

Ytslitage

537821

2018-04-22