Månbord ett par 1800-tal
2018-04-22
537838
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MÅNBORD, 1 par, 1800-talets slut, nyrenässans, svärtade detaljer, höjd 73, diameter 120 (60+60) cm
Visst bruks- och åldersslitage