Homis damarmbandsur i 18 k guld
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
HOMIS, damarmbandsur, 18 k guld, 1900-talets mitt, manuell, plexiglas, integrerat armband i 18 k, diameter 21 mm, totalvikt ca 14,3 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bakboett med gravyr och bucklor
537849
2018-04-27