Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DOSA, fajans, Holland, 1700-tal, dekor av skepp, höjd 5, 10x7 cm, signerad
Mindre nagg, repor
537851
2018-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här