Sergio Bustamante 1970-tal

Sergio Bustamante 1970-tal
Sergio Bustamante 1970-tal
Sergio Bustamante 1970-tal
Sergio Bustamante 1970-tal
Sergio Bustamante 1970-tal
Sergio Bustamante 1970-tal
Sergio Bustamante 1970-tal
Sergio Bustamante 1970-tal

Klubbat för:

1 900 SEK

2 000 SEK

SERGIO BUSTAMANTE, född 1942, hängande papegoja, mässing- och kopparplåt, 1970-tal, höjd ca 31, bredd 21 cm

Smärre slitage

537852

2018-04-22