Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
SERGIO BUSTAMANTE, född 1942, hängande papegoja, mässing- och kopparplåt, 1970-tal, höjd ca 31, bredd 21 cm
Smärre slitage
537852
2018-04-22