Matgrupp orientaliskstil
Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
MATGRUPP, 11 dlr, orientalisk stil, svartmålad, 1900-tal, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, höjd ca 76, bredd 106 (206 cm), 2 karmstolar samt 6 stolar, höjder ca 100 cm
Repor, märken förekommer. Dynor med fläckar
537857
2018-04-29