Matgrupp orientaliskstil

Matgrupp orientaliskstil
Matgrupp orientaliskstil
Matgrupp orientaliskstil
Matgrupp orientaliskstil
Matgrupp orientaliskstil
Matgrupp orientaliskstil

Klubbat för:

1 500 SEK

3 000 SEK

MATGRUPP, 11 dlr, orientalisk stil, svartmålad, 1900-tal, bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, höjd ca 76, bredd 106 (206 cm), 2 karmstolar samt 6 stolar, höjder ca 100 cm

Repor, märken förekommer. Dynor med fläckar

537857

2018-04-29