Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNILLA ALLARD, rullbord, "Chicago Trolley I", Lammhults, svartlackerad metall, frostade glasskivor, 3 plan, på hjul, höjd ca 56, diameter ca 54 cm
Bruksslitage, ställvis repor
537860
2018-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här