Gunilla Allard rullbord

Gunilla Allard rullbord
Gunilla Allard rullbord
Gunilla Allard rullbord
Gunilla Allard rullbord
Gunilla Allard rullbord
Gunilla Allard rullbord
Gunilla Allard rullbord
Gunilla Allard rullbord

Klubbat för:

3 200 SEK

2 000 SEK

GUNILLA ALLARD, rullbord, "Chicago Trolley I", Lammhults, svartlackerad metall, frostade glasskivor, 3 plan, på hjul, höjd ca 56, diameter ca 54 cm

Bruksslitage, ställvis repor

537860

2018-04-22