Spelbord
2018-04-22
537868
| Klubbat belopp | 9 600 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SPELBORD, sengustavianskt mahognyfanér, låda i sargen, rektangulär uppfällbar skiva, raka kälade ben, detlajer i mässing, höjd ca 77, 89x43 cm, nyckel finns
Lagningar, slitage, repor