Klubbat för:
9 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SPELBORD, sengustavianskt mahognyfanér, låda i sargen, rektangulär uppfällbar skiva, raka kälade ben, detlajer i mässing, höjd ca 77, 89x43 cm, nyckel finns
Lagningar, slitage, repor
537868
2018-04-22
Gör en kostnadsfri värdering här