Ljusstakar empire

Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire
Ljusstakar empire

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, empire, förgylld brons, lösa ljusmanchetter, höjd ca 28 cm

En med mindre skada på mitten

537875

2018-04-24