Snurrfåtöljer ett par

Snurrfåtöljer ett par
Snurrfåtöljer ett par
Snurrfåtöljer ett par
Snurrfåtöljer ett par
Snurrfåtöljer ett par
Snurrfåtöljer ett par

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRFÅTÖLJER, 1 par, Slätte möbler AB, 1960/70-tal, blå manchester klädesel med fot i plast, etikettmärkta, höjd ca 70, bredd 90 cm

Bruksslitage, något ostabila

537879

2018-04-25