Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EDWARD JARVIS (född 1964): Grönt ägg, signerad a tergo Edward Jarvis, olja på duk, ca 73x60 cm
Smärre tryckmärke
537884
2018-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här