Edward Jarvis oljemålning

Edward Jarvis oljemålning
Edward Jarvis oljemålning
Edward Jarvis oljemålning
Edward Jarvis oljemålning

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EDWARD JARVIS (född 1964): Grönt ägg, signerad a tergo Edward Jarvis, olja på duk, ca 73x60 cm

Smärre tryckmärke

537884

2018-04-24