Evert Lundquist torrnål

Evert Lundquist torrnål
Evert Lundquist torrnål

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

EVERT LUNDQUIST (1904-1994): Trädet, signerad och numrerad10/50, torrnål, bildmått 36x32 cm

537895

2018-04-24