Slagbord rokokostil 1900-tal

Slagbord rokokostil 1900-tal
Slagbord rokokostil 1900-tal
Slagbord rokokostil 1900-tal
Slagbord rokokostil 1900-tal
Slagbord rokokostil 1900-tal
Slagbord rokokostil 1900-tal
Slagbord rokokostil 1900-tal
Slagbord rokokostil 1900-tal
Slagbord rokokostil 1900-tal
Slagbord rokokostil 1900-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SLAGBORD, 1900-talets början, rokokostil, vitmålat, en låda vid vardera kortände, höjd 75, 90x181 (51+65+65) cm

Senare bemålning, visst bruksslitage

537916

2018-04-24