Snedklaffssekretär
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SNEDKLAFFSSEKRETÄR, omkring 1800, mahogny, två lådor, snedklaf med bakomvarande lådinredning, beslag i mässing, höjd 110, 105x53 cm
Omfattande slitage och skador, lagningar, nycklar saknas, delar saknas
537925
2018-04-24