Snedklaffssekretär

Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär
Snedklaffssekretär

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, omkring 1800, mahogny, två lådor, snedklaf med bakomvarande lådinredning, beslag i mässing, höjd 110, 105x53 cm

Omfattande slitage och skador, lagningar, nycklar saknas, delar saknas

537925

2018-04-24