Orientmatta semiantik Ghom
Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ORIENTMATTA, Ghom, semiantik 1930-tal, mönster i William Morris anda och Art & Craft-design, 220x140 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta ulrica.tillander@auktionsverket.se
Lagning, lite färgfällningar, något skev, smärre slitage, några få äldre malskador
537929
2018-06-18