Semiantik orientmatta
2018-04-24
537933
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Kaukasus, semiantik, daterad 1951, ull på bomullsvarp, mått ca: 102x145 cm
Jämt bruksslitage, slitna fransar