Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERNARD BENEDICT HEMY (England 1855-1913): Marint motiv, signerad BB Hemy, olja på duk, ca 45x60 cm
537935
2018-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här