Olle Larsson oljemålning

Olle Larsson oljemålning
Olle Larsson oljemålning
Olle Larsson oljemålning
Olle Larsson oljemålning
Olle Larsson oljemålning
Olle Larsson oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE LARSSON (född 1926): Arbetare, signerad Olle Larsson, olja på duk, 82x50 cm

537989

2018-04-24