Sjömanskista 1800-tal

Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal
Sjömanskista 1800-tal

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SJÖMANSKISTA, 1800-tal, grönmålad, lock klätt i svarttjärad segelduk, hörnbeslag i mässing lockets insida med påskrift Carl Bergström, höjd 41, 88x42 cm

Segelduk med slitage, kompleterat hörnbeslag, nyckel saknas

537990

2018-04-24