Klubbat för:
4 400 SEK
2 000 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980), flicka med fisk, skulptur, brons, signerad Astri Taube, stämplad H. Bergman, höjd 10,5 cm
537998
2018-04-24