Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
TYRA LUNDGREN, Fågelunge med gul måne, monogramsignerad samt daterad 1962 (?), väggrelief, delvis glaserad chamotte, ca 67 x 46 cm
2 montageskruvar saknas, enstaka smärre nagg
538011
2018-04-24
Gör en kostnadsfri värdering här