Tyra Lundgren relief

Tyra Lundgren relief
Tyra Lundgren relief
Tyra Lundgren relief
Tyra Lundgren relief
Tyra Lundgren relief
Tyra Lundgren relief
Tyra Lundgren relief
Tyra Lundgren relief
Tyra Lundgren relief
Tyra Lundgren relief

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TYRA LUNDGREN, Fågelunge med gul måne, monogramsignerad samt daterad 1962 (?), väggrelief, delvis glaserad chamotte, ca 67 x 46 cm

2 montageskruvar saknas, enstaka smärre nagg

538011

2018-04-24