Jussi Mäntynen lodjur brons
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Lodjur, signerad och daterad Jussi. Mäntynen 1950, patinerad brons, på trä sockel, höjd 12, 12x9,5 cm utan sockel
Med platta och gåvoinskription på träsockeln
538019
2018-04-24