Jussi Mäntynen lodjur brons

Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons
Jussi Mäntynen lodjur brons

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

JUSSI MÄNTYNEN (Finland 1886-1978): Lodjur, signerad och daterad Jussi. Mäntynen 1950, patinerad brons, på trä sockel, höjd 12, 12x9,5 cm utan sockel

Med platta och gåvoinskription på träsockeln

538019

2018-04-24