Soffa

Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa
Soffa

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFA, 1960-tal, brännmärkt Edsbyverken, bemålad, förvaring under sits, längd ca 157 cm

Klädsel med slitage och fläckar, märken

538025

2018-04-24