Maggie Wibom bordslampa

Maggie Wibom bordslampa
Maggie Wibom bordslampa
Maggie Wibom bordslampa
Maggie Wibom bordslampa
Maggie Wibom bordslampa
Maggie Wibom bordslampa
Maggie Wibom bordslampa
Maggie Wibom bordslampa

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAGGIE WIBOM (1899-1961), bordslampfot, glaserat lergods imed krackelerad dekor, monogramsignerad samt Stockholms keramik, höjd med lamphållare ca 59 cm

Bruksslitage

538044

2018-04-24