Petter Thoen 2 färglitografier

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETTER THOEN (född 1943): (2), "Riiing", samt "Boom", signerade Thoen, numrerad 123 resp 133//275, färglitografier, bildytan ca 26x36 cm

538069

2018-04-24