Arne Norell fåtölj och fotpall
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ARNE NORELL, fåtölj samt fotpall, djuphäftad klädsel i skinn, benställning av betsat trä, fotpall på hjul, etikettmärkta Arne Norell, fåtöljens sitthöjd ca 43 cm
Klädsel med skador, slitage och fläckar
538070
2018-04-24