Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, förgyllt trä, skuren dekor, krön i form av bandrosett samt rosor, ca 68 x 47 cm

Bruksspår, sprickor

538077

2018-04-24