Klubbat för:
10 500 SEK
3 000 SEK
SLAGBORD, blåmålat furu, 1800-tal, med låda i sargen, höjd ca 74 (78 med förhöjningsklossar som medföljer), 140x90 cm
2 pluggar medföljer, brukslitage
538092
2018-04-24