Slagbord

Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord
Slagbord

Klubbat för:

10 500 SEK

3 000 SEK

SLAGBORD, blåmålat furu, 1800-tal, med låda i sargen, höjd ca 74 (78 med förhöjningsklossar som medföljer), 140x90 cm

2 pluggar medföljer, brukslitage

538092

2018-04-24