Royal copenhagen musselmalet
Klubbat för:
11 500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUNGLIG DANSK, servis, 8 dlr, porslin, Kunglig Dansk, musselmalet, helblond, bestående av: tekanna (1119), skål (1061), skål (1018), fat (1062), 2 vaser (1016), 2 ljusstakar (1138)
tekanna med med mindre micronagg på insidan av pipen, skålen med lagning
538096
2018-04-24